آغاز عملیات اجرایی تعریض خیابان شهید رجایی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پارس آباد، فاز نخست عملیات تعریض خیابان شهید رجایی در بخش حدفاصل میدان بسیج تا میدان آموزش و پرورش طبق مصوبه شورای اسلامی شهر و تایید شورای ترافیک جهت رفاه حال شهروندان برای رفع مشکلات ترافیکی و تردد سریع وسایل نقلیه در حال انجام است.

شهردار پارس آباد گفت: طرح تعریض خیابان شهید رجایی درراستای سهولت در تردد وسیله نقلیه، کاهش ترافیک خیابان های همجوار است.

دکتر سربلند افزود: با تعریض خیابان شهید رجایی، علاوه بر زیبایی بصری این خیابان، گره‌های کور ترافیکی این محدوده نیز کاهش پیدا می‌کند و‌ تردد در این محور با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

به گفته وی، اجرای عملیات عمرانی شامل آسفالت پیاده‌رو و کندرو، طرح خط سفید و تدابیری برای آسان‌سازی عبور و مرور عابران پیاده، از مواردی است که از سوی شهرداری برای ساماندهی این خیابان پیش‌بینی شده است.

دکتر سربلند در خصوص هرس شدید درختان در این طرح افزود: هرس درختان خیابان شهید رجایی طبق نظریات کارشناسان که هرس شدید درختان در مناطق سردسیر در اوایل زمستان برای انتقال و عقب نشینی درختان کاملا کار کارشناسی شده می باشد.

شهردار پارس آباد از بررسی های بعمل آمده و نظریات کارشناسان فضای سبز شهرداری در مورد هرس درختان برای جابجایی خاطر نشان کرد: هرس درختان در فصل زمستان بهترین زمان برای جابجایی و تغییر مکان می باشد و با توجه به اینکه عقب نشینی در هر دو طرف خیابان را خواهیم داشت باید اقدامات لازم در خصوص آماده سازی و ایجاد بستر مناسب برای انتقال درختان را محیا کنیم.

DSC00714

DSC00710 DSC00712 DSC00717 DSC00719 DSC00722 DSC00728

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*