رفع مشکل آبگرفتگی معابر از دغدغه‌های اصلی شهرداری پارس آباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری پارس آباد، شهر پارس آباد که از عصر امروز با بارندگی مواجه بود، اعلام کرد طرح ضربتی رفع آبگرفتگی در خیابانها را در دستور کار خود قرار داده است.

در همین راستا دکتر سربلند در بازدید از مسیرهای ابگرفتگی از اجرای طرح ضربتی رفع آبگرفتگی معابر در کلیه نقاط شهر همزمان با شروع فصل بارش ها خبر داد.

شهردار پارس آباد گفت: هم چنین در نقاط حساس و آبگیر، خودرو و تجهیزات واحد خدمات شهری و سایر واحدهای شهردای باید مستقر شده و واحد خدمات شهری کنترل مستمر در سطح شهر را داشته باشد.

وی با اشاره به آمادگی کامل نیروهای عملیاتی و خدمات شهری در مواجه با آبگرفتگی های احتمالی ناشی از بارش باران، تلاش های صورت گرفته به منظور شناسایی معابر و مکان های مشکل ساز در فصل بارندگی با هدف کاهش مشکلات شهروندان را دستور کار خود قرارداد.

شهردار پارس آباد، رفع مشکل آبگرفتگی و ساماندهی آب های سطحی را مهم خواند و گفت: ابگرفتگی خیابانها هر چه سریعتر باید مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد مشکل آبگرفتگی ناشی از بارندگی در معابر به صورت جدی رفع و شهروندان در این خصوص با مشکل مواجه نشوند.

دکتر سربلند شهردار پارس آباد، از شهروندان خواست که با واحد خدمات شهری و عوامل شهرداری در پاکسازی معابر و خیابانها شهر همکاری لازم را داشته باشند.

parsabad-abgerftegi (4)

parsabad-abgerftegi (1) parsabad-abgerftegi (2) parsabad-abgerftegi (3) parsabad-abgerftegi (5) parsabad-abgerftegi (6) parsabad-abgerftegi (7)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*