رییس کانون سردفتران و دفتریاران: سال 92 سال انقلاب الکترونیکی در دفاتر اسناد رسمی است

به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا دشتی اردکانیˈدر مراسم اعطای احکام اعضای هیات مدیره جدید این کانون، افزود: الکترونیکی کردن فرآیندهای کانون و دفاتر اسناد رسمی و استعلام الکترونیکی از واحدهای ثبتی جزو افتخارات کشور است.

وی، نوشتن برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای کانون سردفتران، تشکیل و تقویت کانون ها و جوامع سردفتری در استان های کشور را از دیگر برنامه های کانون ذکر کرد و ادامه داد: به جز شش استان برای تمام استان ها ساختمان کانون خریداری شده است و امیدواریم در سالجاری نیز برای شش استان مانده ملک خریداری شود.

رییس کانون سردفتران، پیگیری بیمه درمانی و تکمیلی دفاتر اسناد رسمی را برنامه مهم سال 92 برشمرد و گفت: این اقدام در استان قزوین به عنوان نمونه انجام شد و امیدواریم در همه استان ها اجرایی شود.

وی گفت: سرمایه گذاری و درآمدزایی برای کانون، آموزش ضمن خدمت و عالی برای کارکنان دفاتر اسناد رسمی و همچنین تقویت بازرسی و نظارت بر عملکرد کانون از دیگر برنامه ها در سال جاری است.

دشتی اردکانی تصریح کرد: از آنجا که ایجاد فرصت مناسب برای استفاده از ظرفیت های معطل مانده دفاتر اسناد رسمی مهم است باید به دنبال افزایش کمیت و کیفیت کار باشیم.

براساس این گزارش، به دنبال برگزاری چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران و شمارش و تائید نتایج انتخابات توسط هیات نظارت بر انتخابات، اسامی اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره جدید کانون برای سه سال آینده اعلام و ابلاغ اعضاء از سوی قوه قضاییه صادرشد.

براساس تفویض اختیار رییس قوه قضاییه، ابلاغ هیات مدیره دوره چهارم کانون که مرکب از هفت عضو اصلی شامل ˈپنج سردفتر و دو دفتریار اولˈ و سه عضو علی البدل ˈدو سردفتر و یک دفتریارˈ است، ازسوی ˈاحمد تویسرکانیˈمعاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، برای مدت سه سال صادرشد.

۲ نظر

  1. باسلام باعرض تبريك به جنابعالي،خيلي خوشحالم كه فرد با وجدان وبا لياقتي مثل شما به شوراي شهر مان انتخاب شده است ، باشد كه اين مسئوليت مهم را با موفقيت به انجام برسانيد با اتكا واميدواري به خداي تبارك وتعالي.

    • با سلام متقابل خدمت سرور گرامی آقای محمد تقی شهبازی از ابراز محبتتان نسبت به این بنده حقیر سپاسگزارم ان شاا به یاری خدا و شما مردم فهیم از این امتحان سربلند بیرون خواهم آمد با آرزوی سلامت و سعادت برای شما

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*