ساختمان شورای اسلامی شهر پارس آباد افتتاح شد

ساختمان جدید شورای اسلامی شهر پارس آباد در آیینی با حضور مسوولان استانی و محلی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پارس آباد ، معاون عمرانی استاندار اردبیل در مراسم بهره برداری از این ساختمان گفت: ساخت و سازهای بی رویه و غیر مجاز از مشکلات و معضلات اساسی و مهم ترین مانع خدمات رسانی مطلوب به شهروندان شهر پارس آباد است.

آذرنژاد بر ضرورت برخورد جدی و قاطع با عاملان هرگونه ساخت و سازهای غیر قانونی در این شهر تاکید کرد و از شهروندان و صاحبان املاک خواست تا قبل از انجام هرگونه اقدام عمرانی و عملیات ساخت و ساز مجوزهای لازم را از شهرداری محل اخذ کنند.

وی ابراز امیدواری کرد با تاسیس ساختمان شورا، روند خدمات رسانی به شهروندان تسریع و امورات مردم تسهیل شود.

وی به طرح ها و پروژه های عمرانی در دست اجرای پارس آباد اشاره و از فعالیت ها و عملکرد شورای شهر و شهرداری این شهر قدردانی کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد نیز گفت: با راه اندازی ساختمان جدید در رو به روی شهرداری، این شورا در محلی مستقل و دائمی مستقر و ا مکان ارایه خدمات بهتر به شهروندان با سرعت و دقت بیشتر فراهم گردید.

حسن حسین اوغلی با اشاره به موضوع ترمینال شهر گفت: ترمینال شهر پارس آباد یکی از نیازهای ضروری این مردم می باشد و از مسوولان خواستار همکاری و همدلی برای ایجاد این ترمینال شد.

وی با بیان اینکه کمربندی این در مسیر راهی پر تراکم قرار دارد که حجم بالای ترافیکی را در برگرفته است، افزود: متاسفانه وضعیت آسفالت کمربندی پارس اباد هنوز بلاتکلیف مانده است و زمان مشخصی برای اجرای این پروژه وجود ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد با قدردانی از حمایت های جدی معاون عمرانی استاندار و فرماندار پارس آّباد، بیان کرد: امیدوارم ساختمان جدید شورا، بستری برای خدمات رسانی بهینه، سریع و حداکثری به شهروندان باشد.

در آیین افتتاح ساختمان شورای شهر، فرماندار ، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و تنی چند از مسوولان دستگاه های اجرایی پارس آباد نیز حضور داشتند.

DSC00683

DSC00674 DSC00675 DSC00680 DSC00682 DSC00690 DSC00691 DSC00692 DSC00693 DSC00695

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*