عملیات برف روبی و نمک پاشی خیابانها و معابر سطح شهر پارس آباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر، در پی اخطارهای سازمان هواشناسی وتغییر شرایط جوی ناپایدار و بارش برف، نیروهای ستاد برف روبی و نمک پاشی شهرداری درمعابر و خیابان های اصلی شهر از ساعات اولیه دیروز اقدام به خدمات رسانی به شهروندان کردند.

دکتر خیراله سربلند شهردار پارس آباد گفت:همه خیابان ها و معابر اصلی شهر علی رغم بارش شدید برف باز است و نیروهای خدمات شهری برای برف روبی و نمک پاشی معابر در حال آماده باش کامل هستند.

شهردار پارس آباد افزود: در اکیپ برفروبی شهرداری پارس آباد واحد ماشین آلات شهرداری و خدمات شهری بطور مستمر فعالیت دارند و برفروبی خیابانهای امام خمینی (ره)، کمربندی ،شهید رجایی، ولایت، شهید مطهری و ستارخان هم اکنون از فعالیتهای عمده این شهرداری می باشد.

دکتر سربلند خاطر نشان کرد:پارک کردن خودرو ها در سطح خیابان ها و کوچه های شهر خدمات رسانی نیروهای شهرداری را با مشکل مواجه کرده و از شهروندان خواست در این زمینه با نیروهای شهرداری همکاری لازم را داشته باشند و از پارک کردن خودروهای خود در سطح شهر خوداری کنند.

شهردار پارس آباد کلیه تاکسی های عمومی، اتوبوس های واحد اتوبوسرانی را موظف کرده با همراه داشتن تجهیزات زمستانی و گرمایشی در کلیه ساعات شبانه و روزی نسبت به سرویس دهی مطلوب به شهروندان اقدام نمایند.

دکتر سربلند از شهروندان خواست با نیروهای واحد ماشین آلات و خدمات شهری شهرداری پارس آباد نهایت همکاری را داشته و از ریختن برف منازل به خیابانها و پیاده روها خودداری نمایند.

parsabad-ice (1)parsabad-ice (2) parsabad-ice (3) parsabad-ice (4) parsabad-ice (5) parsabad-ice (6) parsabad-ice (7) parsabad-ice (8)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*