لایروبی و ساماندهی پروژه کانال آق مزار از نیازهای مردم شهر پارس آباد مغان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر پارس آباد، پروژه لایروبی و ساماندهی کانال آق مزار و کانال های آب پارس آباد با هدف مدیریت یکپارچه کانالها با نگرش به حفاظت وکنترل سیلاب وجلوگیری از طغیان آن، حفظ بهداشت محیط و جاری شدن آب در سطح کانال ها نیمه تمام مانده است.

در سفر شهرستانی معاونت عمرانی استانداری اردبیل به منظور بررسی وضعیت طرح های عمرانی در حال اجرا و رفع موانع اجرایی پروژه های نیمه تمام بازدید و دستورات لازم برای رفع مشکلات طرح ها به مدیران دستگاه های مربوطه را صادر کرد.

آذر نژاد اظهار کرد: هر چه سریعتر باید پروژه های نیمه تمام در دستور کار مسئولین قرار گیرد تا وضعیت نهایی بررسی و روند کار این پروژه ها ادامه یابد.

DSC01234

رئیس شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه ساماندهی کانال های آق مزار و ستارخان از اولویت های کاری شورا و شهرداری و مطالبات و خواسته های جدی شهروندان می باشد، گفت: این کانال ها سالیان سال به حال خود رها شده بود و بوی تعفن آن اهالی را آزار می داد و از طرفی سیمای شهر را زشت کرده بود.

وی اظهار کرد: پروژه لایروبی و ساماندهی کانال آق مزار و کانال های آب پارس آباد با هدف مدیریت یکپارچه کانالها با نگرش به حفاظت وکنترل سیلاب وجلوگیری از طغیان آن، حفظ بهداشت محیط و جاری شدن آب در سطح کانال ها اجرا می شود.

DSC00570

دکتر سربلند شهردار پارس آباد گفت : با اتمام پروژه های کانالهای آق مزار و ستارخان مشکل آب گرفتگی سطحی شهر پارس آباد با هدایت جویهای آب به این کانالها تا حدودی رفع رفع می شود.

شهردار پارس آباد در پایان این بازدید از معاون عمرانی استاندار خواستار بررسی وضعیت این پروژه نیمه تمام که از مطالبات مهم مردم می باشد برای تسریع در روند عملیاتی پروژه کانالهای شهر و سایر پروژه ها شد.

DSC00567 DSC00568 DSC01236

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*