مراسم جشن بستن کمربند هنرجویان باشگاه کاراته ولیعصر

در این مراسم اولیای محترم هنرجویان و مسئول واحد تربیت بدنی سپاه جناب سرگرد زرین کمر و مسئول کانون بسیج ورزشکاران حاج آقا نور آذرحضور داشتند.

به گزارش مغانه، آئین مراسم ارتقا درجه کمربند توسط هنرجویان باشگاه استاد صمد نوری اخذ شده بود با حضور پرشور اولیای محترم و مسئولین عزیز در سالن فرهنگی ورزشی کارگران پارس اباد در روز سه شنبه مورخه ۹۴/۵/۲۷ برگزار گردید که در این مراسم استاد صمد نوری ضمن خوش امدگویی به میهمانان محترم و اولیای ورزشکاران حاضر در مراسم و ضمن تشکر از اولیای محترم هنرجویان در جهت حمایت و پشتیبانی فرزندان خود برای حضور پررنگ در جلسات تمرین و ایجاد شور و شوق و انگیزه یافتن مربی در راستای تربیت و تقویت ورزشکاران می شود.

بعد از اتمام بستن کمربند زرد توسط استاد نوری به دور کمر هنرجویان یکی از هنرجویان استاد خواستار امضاء کردن کمربند سفید برای نگه داشتن آن در کلکسیون خود شد که این حرکت موجب تشویق و تحسین جمع حاضر گردید.

در اختتامیه این مراسم جوایز قهرمانان مسابقات انتخابی بسیج شهرستانی توسط مسئول واحد تربیت بدنی و کانون بسیج ورزشکاران اهدا گردید.

نفرات مدال آور این مسابقات آقایان سهیل رضایی، محمد رزمی، آرمین عطاپور، علی حیدری و همچنین بخاطر اجرای حرکات نمایشی هنرجوی نونهال قلی زاده از سوی مسئول تربیت بدنی به وی نیز جایزه ای اهدا گردید.

نقطه حائز اهمیت در پایان جلسات تمرینی قرائت سوره والعصر توسط هنرجویان با صدای دلنشین بصورت دسته جمعی می باشد که فضای معنوی در محفل ورزشکاران و هنرجویان ایجاد می کند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*