نشست مشترک اعضای شورای شهر با رئیس اداره اب و فاضلاب

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر پارس اباد، با حضور رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان پارس اباد در جلسه شورای اسلامی شهر مسائل و مشکلات این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست که با حضور اعضای شورای های اسلامی شهرستان پارس اباد و مهندس محمدی رئیس اداره آب و فاضلاب در محل جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد، حاضرین در خصوص ارائه خدمات مطلوب در حوزه آب و فاضلاب به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

حسن حسین اوغلی رئیس شورای اسلامی شهر در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از مشکلات و معضلات موجود در برخی محلات و مناطق شهر پارس آباد از اداره آب و فاضلاب خواستار رفع این مشکلات شد.

رئیس شورای اسلامی شهر پارس اباد تاکید کرد: باید تمام ارگانها با هماهنگی لازم در جهت رفع مشکلات کوشا باشند و یادآور شهرداری و اداره آب و فاضلاب باید تعامل بهتری در جهت تسریع روند کارها داشته باشند.

مهندس محمدی رئیس اداره آب و فاضلاب گزارشی از فعالیتهای جاری این اداره در برخی مناطق شهر افزود: اداره آب و فاضلاب برای رفع معضلات اقدامات لازم را انجام داده است تا با هماهنگی شهرداری هر چه سریعتر مشکلات و دغدغه های مردم پارس اباد را مرتفع کند.

در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان پارس اباد در خصوص مسائل و مشکلات موجود در بخش های مختلف به سخنرانی پرداختند و تصمیمات لازم جهت حل و رفع آنها اتخاذ گردید.

IMG_5635

IMG_5638

IMG_5639

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*