پارس آبادمغان مهد پرورش قهرمانان ورزشی است

SONY DSC

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به جایگاه ممتاز پارس آباد در ورزش قهرمانی گفت: این شهرستان به عنوان مهد پرورش قهرمانان ورزشی در رشته های مختلف مطرح است.

به نقل از مغانه ، ایوب بهتاج در جلسه هیات های ورزشی پارس آباد، افزود: استقرار نمایندگی ورزش و جوانان در بخش ها و احداث سالن های ورزشی در روستاها نیازمند داشتن شرایط و آیتم هایی همچون ورزشکاران سازمان یافته و آمار ورزشکاران رشته همگانی و روستایی است که با وجود این، اداره کل طبق درخواستی از وزرات متبوع، یگیری های لازم را برای تحقق این مهم انجام داده است.
وی، از تشکیل ستاد ساماندهی مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ اندوزی خبر داد و با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه وی‍‍ژه ای برای مسابقات ۲۰۱۸ در دست اجرا دارد، بر تلاش ورزشکاران جهت رسیدن به این مسابقات تاکید کرد.
بهتاج، اعزام های خارج از چهار چوب و بدون هماهنگی شورای برون مرزی را فاقد اعتبار دانست و بیان کرد: هرگونه اعزام به خارج قصد شرکت در مسابقات باید زیر نظر این شورا انجام گیرد که در غیر این صورت اداره کل ورزش و جوانان استان هیچ مسئولیت و تعهدی در این قبال نخواهد داشت .
او، با ابراز گلایه از هیاتهای ورزشی پارس آباد، اعلام کرد: امسال این شهرستان به رغم تلاش و موفقیت در سایر حوزه ها، در حوزه هیات های ورزشی کارنامه خوبی کسب نکرده است.
بهتاج با بیان اینکه انتظارات هیات ورزشی نباید بیشتر از عملکرد باشد گفت: ما بر اساس آمار ورزشکاران سازمان یافته و کارنامه و توفیقات هیات های ورزشی، از آنان حمایت خواهیم کرد.
معاون فرماندار پارس آباد نیز ، با اشاره به مشکلات بخش ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد، از نحوه واگذاری اماکن های ورزشی به بخش خصوصی انتقاد کرد خواستار واگذاری اماکن و سالن های ورزشی به هیات های ورزشی شد.
احد احدزاده، افزود: ورزشکاران این شهرستان مرزی با وجود کمبود امکانات ورزشی در منطقه، افتخارات بزرگی را در میادین ورزشی در سطح ملی و جهانی کسب کرده اند.
وی، از مشارکت دستگاه های دولتی شهرستان در حوزه ورزش خبر داد و خواستار مشارکت و حمایت مالی شرکت های بزرگ منطقه از جمله کشت و صنعت و دامپروی مغان و پارس در بحث ورزش شد.
به گزارش مغانه، در این جلسه بهتاج برای تامین و خرید تعداد دو دست تاتامی رزمی، یک دست تشک کشتی، دستگاه پرس سینه، چهار دستگاه میز استاندارد تنیس روی میز و سه قبضه اسلحه بادی ۴۰۰میلیون ریال مساعدت کرد.

DSC07330000000 پارس آبادمغان مهد پرورش قهرمانان ورزشی است DSC07345555555 پارس آبادمغان مهد پرورش قهرمانان ورزشی است DSC073322222222 پارس آبادمغان مهد پرورش قهرمانان ورزشی است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*