پارک آراز شهرستان پارس آبادمغان افتتاح شد

در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل، فرماندار و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان محلی، پارک شهری آراز در محله آزادگان و محله شهید مطهری پارس آباد مغان مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر پارس آباد، شهردار پارس آباد روز یکشنبه در آیین افتتاح این پروژه گفت: پارک آراز در زمینی به مساحت ۱۲هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال اجرا تکمیل شده است.

خیرالله سربلند افزود: این پارک که در مکانی مناسب قرار دارد، با هدف رفاه شهروندان ، افزایش سرانه فضای سبز، ارتقای نشاط عمومی و ایجاد محیطی شاد و سرسبز برای مردم احداث شده است.

او با اعلام اینکه بخش زیادی از پارک آراز به فضای سبز اختصاص داده شده ، بیان کرد: علاوه بر پیاده رو سازی و نصب نیمکت و سطل زباله، دهها گونه درخت و درختچه و گل در این بوستان کاشته شده است .

وی احداث و توسعه پارک ها و بوستان های شهری در زیبایی سیما و ارتقای کیفیت مبلمان شهری و همنچنین جذب گردشگر و رونق صنعت توریسم بسیار موثر دانست و اضافه کرد: شهرداری پارس آباد برای ایجاد و گسترش فضای سبز ، بهبود وضعیت مبلمان شهری ایجاد امکانات تفریحی مناسب و سالم برای شهروندان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

حسن حسین اوغلی رئیس شورای شهر پارس آباد نیز در حاشیه افتتاح این طرح ، از احداث اولین پارک ویژه بانوان در زمینی به مساحت بالغ بر یک هکتار از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ در

این شهر خبر داد و  گفت: این پروژه هم اکنون با شتاب مطلوبی در حال اجراست که با بهره برداری از آن یکی از مطالبات و خواسته های قشر زنان محقق می شود.

DSC00625

DSC00627

DSC00632

DSC00634

DSC00639

DSC00649

DSC00651

DSC00653

DSC00657

DSC03966_30067-1

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*