کتاب و کتابخوانی را یکی از مهمترین ابزارهای رشد یک جامعه می باشد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر پارس آباد، معاون مدیر کل کتابخانه های استان اردبیل و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس اباد با اعضای شورای شهر این شهرستان ، دیدار و گفتگو کرد.

حسن حسین اوغلی رئیس شورای شهر پارس آباد به بحث فرهنگ و تأثیر کتابخوانی و جایگاه آن در بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و کتاب و کتابخوانی را یکی از مهمترین ابزارهای رشد یک جامعه دانستند .

در ادامه معاون مدیر کل کتابخانه های استان مهندس نوخواه ضمن تشکر از اعضای محترم شورای شهر برای اختصاص دادن این فرصت در جمع اعضای شورای شهر به اهمیت و جایگاه فرهنگ و تأثیر کتابخانه های عمومی در شهرستان پرداختند و گفت :همدلی و همراهی مسئولین شهرستان گام بسیار مهمی در راستای حل مشکلات کتابخانه های شهرستان است.

نوخواه خواستار پرداخت به موقع سهم یک درصد از درآمد شهرداری و معوقه های آن شدو گفت : کتابخانه پارس اباد جهت داشتن درآمد پایدار اقدام به ساخت چندین واحد تجاری در روبروی کتابخانه شهید رجایی کرده تا با استفاده از این واحدها بتواند هزینه جاری کتابخانه را رفع نمایید.

در ادامه جلسه اعضای شورای شهرقول مساعد جهت هر گونه همکاری فرهنگی را با اداره کتابخانه های عمومی جهت پرداخت سهم یک درصد توسط شهرداری در موعد مقرر به اداره کتابخانه های عمومی را دادند.

حسن حسین اوغلی گفت : شورای شهر به طور ویژه مشکلات کتابخانه های عمومی شهر پارس اباد را پیگیری خواهد کرد.

در این جلسه که دکتر سربلند شهردار پارس اباد نیز حضور داشت گفت: شهرداری پارس اباد نسبت به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پرداخت بموقع یک درصد سهم به اداره کتابخانه های عمومی قول مساعد دادند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس اباد حجه الاسلام پورمحمد نیز ضمن تشکر از همه اعضای شورای شهر خواستار حمایت همه جانبه به بحث کتاب و کتابخوانی جهت ارتقاء مطالعه مفید در سطح شهرستان شد.

در پایان جلسه اعضای شورای شهر مشکلات کتابخانه های عمومی شهر پارس آباد را مورد بحث و بررسی قرار داند.

IMG_5621

IMG_5628

IMG_5623

IMG_5625

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*