گالری تصاویر

 

۲۵ نظر

 1. موفق باشید جناب آقای نوری در ضمن من امید آن را دارم که یکی از شوراهای شهر پارس آباد هستید البته من دلم می خواهد که ریس شورا شوید انشالله

 2. آقای صمد نوری استاد محترم
  اززمانی که شمارا می شناسم یک بنده مخلص خدا وفداکار وتلاشگر وخدمتگذار جامعه وشهرخودبوده اید پیروزی شما آرزوی همگان است .

  تو نیکی می کن ودردجله انداز

  که ایزد دربیابانت دهد باز

 3. سلام اقای نوری من خیلی خوشحال شدم که شنیدم در این عمر خیر قدم بر پا کردی ما تلاش خود را میکنیم که ادمی مثل شمارو شورای خودمون و شورای مردم شهرستان پارس اباد کنیم از خداوند منان ارزوی موفقیت در این کارو داریم .یـــــــــــــــــــــــــــاعــــــــــــــــــلـــــــــــــــی

 4. استاد ارجمند آقای صمد نوری امیدوارم موفق و سربلند باشی ، انشااله یکی از شورای شهر پارس آباد شما باشید

 5. با سلام به رئيس شورا
  به اميد 24 خرداد

  • با تشکر فراوان من به شما جوانان پرشور و نشاط اطمینان خاطر دارم و یقین دارم به حول و قوه الهی و با تکیه به ایمان پر صلابت و مستحکم شما جوانان عزیز و نیز با دعای خیر بزرگان موفقیت حاصل خواهد شد ان شاا

 6. استاد دلاور و فداكار
  سلام
  ما مثل كوه در پشت شماييم و هيچ ثوپي قادر به شكستش نيست
  ما به شما در هر زمينه نياز داريم و شما هم قادر به نياز شهر (ما) هستيد

  پارسآبادم اوياغدي استا نوري داياغدي
  عشق اولسن

 7. تبارک الله، جناب آقای مهندس نوری ایران اسلامی به داشتن مردانی چون شما به خود می بالد. توفیق روز افزون شما آرزوی قلبی ماست.

 8. عبــــــاس غفــــــــاری

  استاد نوری ما حضورمون پیشت کم رنگم باشه پشت صحنه همیشه حمایت میکنیم.
  آرزوی موفقیت 3>

 9. استاد نوري من از طرف ورزشكاران وجوانان جلگه مغان مي گويم :حمايتت مي كنيم-حمايتت مي كنيم(وعده ما 24 خرداد)پاي صندوقهاي راي ———- استاد نوري صد در صد(انشاالله)

 10. پویا سلطانی فردنیا گیگلو

  جناب نوری موفق و سربلند باشید سایت خوبی طراحی کردید

 11. آقای نوری به لطف پروردگار متعال به خواسته خودمون رسیدیم از این بابت می گویم که شما عضو شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان پارساباد مغان شده اید امیدوارم زیر سایه پروردگار دست به دست هم دهیم کنیم مغانی آباد .
  با تشکر کوچیک شما حاج رضا جعفرزاده ( یکی از شاگردان استاد بابک شهبازی )

 12. باسلام ،براي شوراي شهر فردي بالياقت تر ازجناب عالي نمي شناسم وخداوند شمارا دراين كار ياري نمايد .ارادتمند شما باقري .

  • با سلام خدمت آقای باقری از حسن انخاب شما ممنونم و تبریک مخصوص شما ملت شریفاست بخاطر حسن انتخاب و حسن اعتمادتان نسبت به اینجانب موفق باشید

 13. هرکاری که با نام خدا آغاز نشود،ناقص خواهد ماند.
  هدف نهایی ورزش در اسلام حرکت به سوی کمال و کامل شدن است.
  باسلام وصلوات برمحمد وآل محمدودعای خیربر مسئولین دلسوز نظام.
  در جهان پر آشوب کنونی که مشروبات الکلی ومواد اعتیاد آور مانند آفعی خطرناک در کمین جوانان نشسته و آنان را هدف قرار داده تا زهر کشنده خود را در اعماق بدن آنان فرو ببرد ورمق حیاتی شان را بمکد و روح وجسمشان را در یک جا بر باد دهد.اگر جوانان قدرت بدنی کافی وسرگرمی سالم نداشته وبخوبی راهنمایی نشوند چه بسا که در دام، دام گستران بیفتند که رهائی از آن مشکل خواهد بود.اگر جوانی به گرداب انحراف بیفتد گناه آن به عهده بزرگان و دولتمردان است که چراغ هدایت را فرا راه جوانان قرار نداده اند ومحیط سالم برای تفریح وسرگرمی و ورزش فراهم نکرده اند و علاج واقعه را قبل از وقوع نکرده اند .راههای مختلفی برای رشد وتعالی فکری و روحی وجسمی جوانان وجود دارد،که میتوانند آنان را از گزند حوادث وانحرافات مصون دارند.که یکی از عمده ترین وارزنده ترین آنها ورزش است. ورزش نه تنها تن انسان را سالم وقوی نگه میدارد بلکه روح وی را نیز قوت ونیرو میبخشد.جوانی که تن وی سالم است واوقات فراقت خود را در میدانهای ورزش میگذراند فرصتی نخواهد داشت تا به انحرافاتی که در دوران جوانی رخ میدهد فکر کند.
  ارزش سلامتی بدن به حدی است که دانشمندان اسلامی معتقدند بیماری تن از مهمترین بلاهاست وگرفتاری ها بحساب میایدوبدن وسیله ای برای به جای آوردن فرایض دینی و عبادت است :نماز،روزه،جهاد وانواع خدمت به خلق خدا با توانایی بدن وسلامت آن میسر میشودوسلامتی وقوای جسم همواره در دعای مسلمانان است.
  حال با این توصیف نمیدانم چرا مسئولان کشوری و لشگری شهرمان بخواب رفته اند و گه گاهی فقط شعار میدهند.شعار تا کی عمل باید کرد.مثل ما که با دست خالی و بدون حمایت هیچ کسی فقط با توکل بر خدا به نوبه خود خیلی کار انجام داده ایم.اگرهزینه چای وشیرینی جلسات و همایشها وسمینارها را که برای ورزش و مبارزه با فساد و اعتیاد در ادارات وسازمانها هزینه میشود،وهیچ خروجی هم تا بحال نداشته، در اختیار بنده وامثال من میگذاشتند عملا با فساد ومواد اعتیاد آور مبارزه میکردیم و ورزش را بجای موادمخدر وفساد که بیشتر خانواده ها را گرفتار کرده،به ورزش سوق میدادیم.
  بنده حقیر سلیمان رزمجو یکی از شاگردان استاد نوری مربی ملی کاراته ،داور ممتاز کاراته،کمربندمشکی دان4 از ژاپن مدیر وموسس کانون فرهنگی ورزشی شهید رزمجوهمچون استادم نوری در شهرستان مشکین شهربا بیش از 700ورزشکار یک تنه در سنگر ورزش تلاش میکنم .سالن بمتراژ400مترمربع 3طبقه سندثبتی در بخش بانوان و آقایان در بعد قهرمانی و همگانی فعالیت میکند.از شروع فعالیت از مسئولین تقاضای کمک وهمکاری میکنم ولی متاسفانه نتیجه ای نگرفتم .فقط کاغذ بازی و پاس دادن بهم دیگروبی نتیجه .اگر جوانی از حال و روز ما خبر دار شود دنبال ورزش نمیرود.از هر کجا بگویم درد است و درد.برای گرفتن مجوز یکساله باشگاه باید یکسال منتظر باشی و از هفت خوان رستم بگذری و برای تمدید باز روز از نو روزی از نو.بعد اخذ هم بدردت نمیخورد هیچ بانکی برای اعطاء وام قبول نمیکند.هیچ سازمان بیمه ای بیمه نمیکند.خودمان تا زنده ایم تامین نیستم وبعد از مرگمان نیز همگی شرمنده خانوده خواهیم بود چون نه پس اندازی ونه بیمه ایی.
  ایثارگران زمان مربیان ورزشی هستند که هرسال از میدان بدر میشوندوتنها کسانی میمانند که سالیان،سال است در امر ورزش با جان ودل تلاش میکنند وآنها هم نه راه پیش دارند، نه پس.
  بنده فردی وطن پرست ،برادر و داماد شهید،بسیجی فعال،عاشق ملت ایران هستم تحمل دیدن این همه فساد اخلاقی و اعتیاد را ندارم،متاسفانه در شهر ما که بیدادمیکند.بنده در سفرهای ورزشی که بخارج از کشور دارم میبینم با برنامه ریزی وهزینه به ورزش جلوی خیلی از ناهنجاریهای اجتماعی را گرفتند. برای مثال کشور کوچک آذربایجان همه راههای ورزش را هموار کرده و دولتمردان دستور داده اند وهیچ دری به روی ورزش و ورزشکاران بسته نیست.ورزشکاران از دارایی،مالیات،عوارض،پروانه ساخت معاف هستند که هیچ برای ساخت سالن ورزشی زمین رایگان در اختیارشان میگذارند و دهها تسهیلات دیگر،تماما بر عکس کشور ما ،ما باید برای اخذ مجوز فعالیت هر سال باید به متولی ورزش حق عضویت بدهیم و تعهد بدهیم که سالن را هر موقع خواستند رایگان در اختیار اداره قرار دهیم و از همسایگان رضایت نامه ثبتی ببریم که اجازه دادند ما سالن ورزشی در ملک شخصی خود دایر کنیم.ولی برای کافه های سنتی هیچ تعهدورضایتی لازم نیست.
  امید است با همت هرچه بیشتر وبرنامه ریزی عملی مسئولین، جوانان ما که سرمایه های این شهر هستند با سلامت جسمی وتوان روحی ولیاقت کافی این مملکت را به اوج عظمت واقعی برسانند،نه تنها با قدرت بدنی پرچم پرافتخار را در میادین های ورزشی بدست بگیرند بلکه باقدرت فکری وعظمت روحی که بر بدن سالم میتواند استوار باشد در مسابقات علمی و میادین های وسیع فکری و فرهنگی نیز گوی سبقت را از دیگران بربایند.
  وظیفه دولتمردان است تا زمینه ورزش را در محله های مختلف شهرفراهم آورند تا جوانان قوی،درستکار و بافضیلت باشند.یکی از پرسودترین سرمایه گذاریها در کشورهای پیشرفته ،سرمایه گذاری در امر ورزش است که میتواند هم از بیماریها واعتیادات مخرب ،فساد و هم از پرشدن بیمارستانها و زندانها ودادگستری ها بکاهد.امیداست توجه بیشتری در این امر مبذول شود تا امر ورزش گسترده یابد.

  سلیمان رزمجو
  09149887103

 14. به نام خدا
  سلام استاد گرامی و پرافتخاراستان وشهرستانمان
  بنده جلیلی هستم پدر شاگردتان امیر وآرمین جلیلی
  ازخداوند رحمان و مهربان برایتان وهمه دستن کاران شهرمان آرزوی موفقیت داریم
  بخصوص منتظر باز کردن باشکاه هلال اهمر هستیم

  آقای نوری انشا الاه وبه عضن خداوند شمارادر میز نمایندگی و…خواهیم نشاند

 15. سلام استاد ارجمند من شاگرد استاد با بک شهبازی هستم ودوست دارم مثل استادم شوم وهمین طور خیلی دوست دارم شمارا از نزدیک ببین

  • سلام استاد نوری من یکی از شاگردان شما هستم من میخواستم از زحمات و وقت گران بهایی که برای ما گذاشته اید تشکر کنم ضمنا این که به وبسایتتان عکس ومقاله های زیاد علم اموز بزارید با تشکر سجاد امیری

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*