یادواره شهدای بسیج کارگری در کشت و صنعت مغان برگزار شد

1417242040IMG_0196

رسول ایرانی/مغانه- به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدای بسیج کارگری، یادواره شهدای بسیج کارگری در سالن اجتماعات کشت وصنعت و دامپروری مغان برگزار شد.

به نقل از مغانه ؛ روز شنبه ، “حسین منوری” مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این مراسم گفت: گفت: بسیج یک حرکت خودجوش مردمی است که در تمام عرصه های کشور با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری حضوری فعال و پر شور دارد.

وی با بیان اینکه، تفکر بسیجی الهام گرفته از قرآن کریم است، افزود: امروز همین نگرش و خودباوری بسیج مهم ترین ابزار در رویارویی با جنگ نرم دشمنان انقلاب اسلامی می باشد لذا با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، دشمنان این مرز و بوم نمی توانند در چنین شرایطی در ایمان و باورهای مردم نفوذ کنند.

وی ادامه داد: بصیرت و منطق و دلبستگی به آرمانهای انقلاب اسلامی در متن حرکت بسیج بوده و بدون شک این حرکت در مسیر حق و صراط مستقیم قرار دارد.

منوری با قدردانی از فعالیت و زحمات کلیه کارکنان این شرکت در عرصه کار و تولید اظهار کرد: امروز تلاش و کوشش مضاعف در پیشرفت کشاورزی و صنعت کشور از اهمیت بالایی برخوردار است لذا بر همه ما تکلیف است که در این مسیر گامهای بلند و استوار برداریم. فیروز باقرزاده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت کشت وصنعت ودامپروری مغان نیز ضمن تبریک هفته بسیج گفت : نیروی مقاومت بسیج و شهدای گرانقدر میهن اسلامی مان درطول ۸ سال دفاع مقدس با رشادت ها و از جان گذشتگی های خود اقتدار خود را به نمایش گذاشت وپیروزی های بزرگی را به ارمغان آورد

وی با اعلام اینکه، بسیج به‌عنوان یک نیروی مقتدر مردمی، با خود باوری در تمام عرصه ها حضور فعال داشته و دارد، افزود: ما باید با نصب العین قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری، برنامه ها و روند کاری خود را در چارچوب اقتصاد مقاومتی تدوین نماییم.

باقرزاده خاطرنشان کرد: امروز دشمن با ایجاد جنگ روانی سعی دارد در اراده این ملت سستی ایجاد نماید لکن این توطئه دشمن نیز با وحدت و یکدلی ملت ایران نقش برآب خواهدشد.

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در پارس‌آباد با داشتن اراضی وسیع‌ کشاورزی، دو هزار و ۶۰۰ هکتار باغات میوه، مجتمع بزرگ دامپروری، کارخانه قند، کارخانه لبنیات، کارخانه فرآوری میوه و چند واحد تولیدی دیگر یکی از شرکت‌های منحصر به فرد کشور محسوب می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*